Apyrankių tipai ir mados

Skirtingi apyrankių tipai

Apyrankės yra puikus, universalus mados aksesuaras, kuris gali kistie nuo elegantiško ir klasikinio iki šiuolaikinio ir ekstravagantiško. Yra keletas apyrankių tipų ir truputį žinant apie juos, tampa paprasčiau išsirinkti aksesuarą, vertą tavo spintos. Ieškodama apyrankės, atkreipk dėmesį  į stilių ir patogumą. Masyvi, laisva apyrankė gali būti netinkama dirbant rankomis, o delikati apyrankė gali būti prastas pasirinkimas užimtai jaunų vaikų mamai.

Apyrankės- žiedai

Apyrankės- žiedai yra kietos, apvalios formos apyrankės, kuriostiesiog užsimauna ant riešo. Ant riešo jos laisvos ir gali būti plonos ar storesnės. Labai ploni žiedai gali būti nešiojami derinami su daugybe kitų tokios pat formos apyrankų, bet platesnės turėtų būti nešiojamos tik po kelias. Medžiagos įprastai tvirtos ir gali varijuoti nuo itin paprasto, pigaus metalo, iki itin prabangaus aukso ar platinos. Taip pat jos gali būti gaminamos ir iš natūralių medžiagų, medžio ar net plastiko. Taip pat žiedo formos apyrankės gali būti ir itin plačios, tokiu atveju jos nebeužsimauna ant rankos, o yra užsegamos sagomis, kniedėmis ar tiesiog užsispaudžia. Tokios apyrankės dažniausiai glaudžiai priglunda prie pat riešo. Tokios apyrankės gaminamos iš metalo ar lankstesnių medžiagų- audinio ar odos.

Teniso apyrankės

Teniso apyrankės yra klasikinis aksesuaras, tinkamas kasdienei ar formalesnei aprangai. Teniso apyrankės paprastai gaminamos iš brangiųjų akmenų ir metalų. Kai kalbame apie papuošalus, tokia apyrankė yra tikra investicija- deimantai, ar kiti brangieji akmenys  itin daug kainuoja. Teniso apyrankės yra plonos ir lanksčios, todėl itin patogios nešioti.

Karoliukų apyrankės

Vienas populiariausių ir mėgstamiausių apyrankių tipų yra apyrankės iš karoliukų. Jos gali būti užsegamos ar suvertos ant gumelės ir yra gaminamos iš stiklo, kristalų ar pusbrangių akmenų karoliukų. Paprasčiausias variantas- apyrankė iš vienodų karoliukų su užsegimu. Vis dėlto, galima įsigyti ir originalesnių, labiau akį traukiančių variantų. Šios apyrankės gali būti įdomiai, originaliai suvertos, ar sukomponuotos iš skirtingų spalvų, dydžių ir tekstūrų karoliukų. Tokia apyrankė gali tapti dėmesį atkreipiančiu aksesuaru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *