Kaklo papuošalai ir auskarai

Kaklo papuošalai yra itin aktuali 2016 metų mados tema. Šį kartą dizaineriai pristato daug daugiau kaklo papuošalų nei praėjusiose kolekcijose, taigi mes turime daugybę idėjų, ką nešioti kiekvieną dieną. Apžvelkime, ką mums siūlo skirtingi dizaineriai.

„Lanvin“ dėka į madą po ilgo laiko grįžta kristalai. Naudojamos spalvos švelnios ir puikiai dera prie kolekcijos. Kaklo papuošalai itin gražūs ir daugeliui merginų patiktų juos turėti.

Jeigu tau patinka ekstravagantiški papuošalai, tada tave sužavės ryškių spalvų kaklo papuošalai iš plunksnų ir gėlių. Tokius siūlo „DVN“. Jie nepaliks abejingos nei vienos moters.

„Hermes“ savo kolekcijoje parodė tik vieną vienintelį kaklo papuošalą. Gaila, kad šiai kolekcijai jie neparuošė daugiau kaklo papuošalų, nes parodytas buvo itin gražus- didelis, bet delikatus.

„Stella McCartney“ sukūrė savotiškus karolius iš perlų. Jie gali būti nešiojami įvairiai- susukti, gėlės formos, trumpi, ilgi, įvairiai išlankstyti.

„Tom Ford“ parodė kai ką išsiskiriančio, visiškai kitokio, nei esam įpratę matyti kolekcijose. Tačiau jei mėgsti dėmesį susitikimuose, tai būtų tobulas pasirinkimas.

Jei esi rokerė, įsimylėsi visas „Saint Laurent“ kolekcijas. Šioje kolekcijoje jie įtraukė grandines, kurios itin tinka prie įprasto „Saint Laurent“ kolekcijų stiliaus.

„Chloe“ teikė pirmenybę klasikiniam stiliui, kurį daugelis moterų mėgsta dėl paprastumo. Šis stilius nėra ekstravagantiškas ar gausus akmenimis bei spalvomis. Tai toks delikatus stilius, kad grandinėlės vos matomos.

„Moschino“ visada buvo ekstravagantiški, šį kartą jie pasirinko „bling bling“ stilių. Šis stilius į madą atėjo aštuntame dešimtmetyje ir tai puikus būdas išsiskirti.

„GV“ parodė neįprastos formos auksinį kaklo papuošalą, kuris atrodys puikiai bet kuriuo paros metu.

„Ralph Lauren“- tai prekės ženklas, kuris suteikė mums daugiau pasirinkimo, nuo perlų iki įprastų akmenų. Kaklo papuošalai labai gražūs, o be to tiks kiekvienos skoniui- prie pat kaklo, iki krūtinės ar ilgesni.

Pagaliau į madą grįžo devinto dešimtmečio mada- koljė. Šiuolaikiniai yra kiek kitokie, bet kai jie skirtingi, kiekviena iš mūsų norėtų turėti bent vieną ar du. „Rodarte“ kuria diržo stiliaus koljė, derindami juos su elegantiškais rūbais, tai atrodo puikiai.

Tačiau jei nori kažko gražaus, bet negali sau leisti dizainerių papuošalų, visada rasi įvairiausių stilių kaklo papuošalų internetinėse parduotuvėse.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *