Šių metų žiedų mados

2016 metais papuošalų mados itin įvairios, įvairūs stiliai ir laikmečiai persipynė dizainerių naujausiose kolekcijose. Taip pat tai taikoma ir žiedams, taigi, kiekviena mados mylėtoja išsirinks tinkamiausią papuošalą bet kokiai progai.

Žiedai piršto viršuje

Stilistai šiemet rekomenduoja puošti pirštus žiedukais piršto viršuje. Jie teikia pirmenybę auksinių ir sidabrinių žiedų maišymui. „Pamela Love“ sukūrė itin universalius žiedus. Jie gaminami aukso arba sidabro spalvos su daug pusiau brangių akmenukų viduryje. Tokio stiliaus žiedai tinka prie bet kokios aprangos. Vis dėlto aukso ir jo imitacijos žiedai bus pats madingiausias pasirinkimas šiais metais. Žiedų dekoracijos labai įvairios- natūralūs ir dirbtiniai akmenys, perlai, metalo instaliacijos ir įvairios medžiagos. „De Grisogono“ savo žiedų kolekcijoje pristato keletą plonų sidabrinių žiedų su kristalais. Spalvų paletė žiedams ant piršto viršaus taip pat labai plati- tinka visos spalvos, ypač kalbant apie plastiko gaminius. Vertėtų atkreipti dėmesį į žiedus, išraitytus įvairiomis geometrinėmis formomis.

Gėlių motyvai

Žinoma, joks sezonas neapsieina be gėlių temos. 2016 metais tai atsispindi žieduose. Grandinėlės ir žiedai su gėlių motyvais mados viršūnėje. Tokie aksesuarai kaip vestuviniai žiedai taip pat turi savo tendencijas šį sezoną. Vestuviniai žiedai su gėlių motyvais grįžo. Aukštoji mada sugražino į viršūnes tokias formas kaip lašą ir kvadratinius akmenukus. Neturėtum pamiršti, kad žiedas taip pat kaip suknelės kirpimas, šukuosena ar palto spalva, turėtų paslėpti tavo trūkumus ir paryškinti privalumus. Taigi, moterys, turinčios trumpus pirštus, neturėtų nešioti žiedų su dideliais akmenimis. Geriausias pasirinkimas tokiu atveju- lašo ar ovalo formos akmenukas.

Boho stilius

Boho stilius siekia būti kuo arčiau gamtos. Tokie žiedai gaminami iš natūralių medžiagų. Tokie žiedai puošiami mažai apdorotais akmenimis ar medžiu. Tai prideda stiliui laisvės ir sentimentalumo atmosferą. Mėgstamiausi 2016 metais- masyvūs apvalios formos žiedai. Daugelis dizainerių teikia jiems pirmenybė, nes tokia forma tinka bet kokiam gyvenimo būdui. Gali tokiu pasipuošti kasdien arba sukurti stiprų įspūdį svabiame susirinkime. Toks variantas bus priimtinas ir puoš bet kokiame pokylyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *